Гімназія № 36 Полтавської міської ради

День довкілля

Post-img

Сьогодні, більше ніж будь-коли, збереження чистого довкілля вимагає від нас почуття загальної відповідальності. Кожен може зробити свій внесок в збереженні природи та покращенні екологічної ситуації на нашій планеті.

День довкілля – це день, коли кожна квітка, кожен листок, кожен промінь сонця нагадують нам про важливість збереження цієї дивовижної і цінної спадщини для майбутніх поколінь.

Учні нашої гімназії традиційно долучилися до проведення екологічних заходів. Були проведені екологічні квести, де діти мали можливість пройти різноманітні завдання, пов’язані з природою та екологією, переглянули відеоролики, намалювали тематичні малюнки, створили екологічні плакати. Кожен учасник відображав ідеї та погляди на те, як ми можемо зберегти наше довкілля.

Захистимо свою планету разом!

Дбаймо разом про навколишнє середовище не тільки у День довкілля, а щодня! Бережімо матінку-природу!

Notifications %s New