Гімназія № 36 Полтавської міської ради

Структура та органи управління закладом

Управлінські органи в гімназії

З метою оптимізацїї управління життєдіяльністю гімназії створюють органи управління, діяльність яких дає змогу враховувати потреби учасників освітнього процесу.

До структури управлінських органів  належать:
— органи колегіального управління школою (конференція, загальні збори трудового колективу, педагогічна рада);
— адміністрація школи (директор, його заступники з навчально-виховної роботи);
— органи громадського самоврядування (учнів (учнівське самоврядування), учителів (профком), батьків (батьківський комітет)).

Основним колегіальним органом управління закладу освіти є Педагогічна рада.

Органи громадського самоврядування

З метою демократизації управління, налагодження зворотного зв’язку, поточного коригування управлінських рішень у навчальному закладі діють органи громадського самоврядування здобувачів освіти, органи самоврядування працівників закладу освіти ,органи батьківського самоврядування, повноваження яких визначає статут школи. Вони є дієвим засобом формування громадської думки, сприяють діалогізації взаємин з адміністрацією.
Вищим органом громадського самоврядування працівників закладу освіти є загальні збори трудового колективу.

Notifications %s New